Naprawa skrzyń biegów

Jednym z najbardziej precyzyjnych podzespołów samochodu jest skrzynia biegów. Mechanizm odpowiada za zmianę przełożenia w celu efektywnego przekazywania mocy z silnika do napędu. Przełożenie to inaczej stosunek prędkości obrotowej w wale wejściowym do prędkości obrotowej w wale wyjściowym. Oczywiście tak jak każdy mechanizm działający w aucie, tak i ten ulega zużywaniu i może zacząć sprawiać kłopoty. Jeżeli obserwujecie Państwo zgrzyty, hałas lub trudności w płynnej zmianie biegów, nie zwlekajcie. Naprawa skrzyni biegów łączy się z regeneracją poszczególnych elementów, co gwarantuje niezawodność układu i powrót do jego fabrycznej jakości.

Specjalizujemy się w regeneracji i naprawie skrzyń biegów dla większości modeli i marek samochodów. Zajmujemy się mechanizmami manualnymi, automatycznymi i półautomatycznymi dla pojazdów osobowych, terenowych i dostawczych. Naprawa w warsztatach Moto Solid Plus to również kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Powierzając naprawę skrzyni biegów naszym warsztatom otrzymujecie Państwo:

  • diagnozę uszkodzenia,
  • konsultację w zakresie naprawy,
  • zwrot uszkodzonych, wymienionych części,
  • specyfikację regeneracji,
  • paragon lub fakturę,
  • gwarancję na usługę.

W regeneracji mechanizmu przełożenia wykorzystujemy wyłącznie oryginalne i sprawdzone części. Posługujemy się specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu realizujemy usługi sprawnie i szybko. Zapraszamy do kontaktu Klientów z całego kraju. Skuteczna i profesjonalnie przeprowadzona regeneracja pozwoli Państwu jeszcze przez długi czas cieszyć się niezawodnością swojego auta.

b_2